Lotus Evora S pentru Poliţia Română. Peste tot văd doar titluri mari cum poliţiştii de la rutieră ne vor urmări de acum pe drumurile noastre de ţară cu un Lotus Evora S, o maşină bună doar pentru poze. Serios vorbesc, ce-i cu jaful ăsta de doar 75.000 euro? Fiţi serioşi mai! E mai ieftină chiar şi decât Dacia Logan.
Trebuie doar să te uiţi la două filme americane pentru a învăţa că în cazuri limită trebuie să fie doar un negociator. Doar un singur om vorbeşte cu protestatarul, nimeni altcineva, pentru a-i putea câştiga acestuia încrederea. La noi se pun 5 negociatori pentru un deştept urcat pe stâlp. Dar nu-i nimic, e bun şi laxativul băgat în ceai.
Şoc la naţională! Nemaîntâlnit, nemaiauzit! La echipa naţională se întâmplă lucruri absolut incredibile! Mutu a băut în cantonament. Incredibil, nu mă aşteptam la aşa ceva!
Poate a baut apa…asta ar fi eveniment